September 13,

V roce 1982 bylo spojení “péče o pleť” synonymem pro krémy a odličovače — dokud madam Estée Lauder neporušila pravidla a nepředstavila kosmetickému průmyslu vůbec první noční sérum na trhu. Dnes slavíme 40. narozeniny tohoto ikonického séra, což znamená 4 dekády inovací Advanced Night Repair, našeho průlomového regeneračního séra, které pomáhá pleti vypadat hladší, pevnější, s jednotnějším tónem a mnohem více.

Objevte vše, co potřebujete vědět o tom, co dělá sérum Advanced Night Repair tak revolučním, a jak pokračujeme v posouvání hranic vědy a výzkumu v souvislosti s naším hvězdným sérem i dnes.

Nová forma a textura:
Estée byla jednou z prvních, kdo rozpoznali silný potenciál lehké hedvábné textury séra: může proniknout rychleji a hlouběji do pleti než běžný krém a zároveň přinést účinné benefity.

Noc = ten správný čas:
Estée byla také první, kdo si uvědomil, že se v noci děje něco výjimečného — je to moment, kdy přirozený proces obnovy pleti vrcholí a je tedy ta nejlepší chvíle pro její regeneraci a obnovu.

Investice do pleti, která se vyplatí:
Spíše než jen s cílem pečovat o vaši současnou pleť, vyvinula noční sérum, které v sobě mělo potenciál obnovit vzhled pleti a napravit její poškození z předchozího dne pro krásnější dny před vámi. Vaše záruka mladistvějšího vzhledu pleti — dnes i zítra.

Hyaluronová co?
Kyselina hyaluronová může být dnes již všudypřítomná, avšak Estée byla mezi PRVNÍMI, kdo se dokázali napojit na tento přírodní magnet vláhy pro pleť a zachovat tak její hydrataci.

7 sér v 1
Dnešní Advanced Night Repair toto vše stále splňuje — a ještě mnohem více. Co jej ale dělá tak často napodobovaným avšak nepřekonatelným a nenahraditelným i po tak dlouhé době?

Advanced Night Repair má v sobě průlomovou technologii a je patentováno do roku 2033. Žádné další takové sérum na světě neexistuje. 40 let soustavných inovací a vylepšení nás dovedlo ke složení tak účinnému, že se jeho benefity vyrovnají 7 sérům v 1:

sérum Advanced Night Repair

OBJEVTE

Top